Een paraplustaander gemaakt uit koper en gietijzer, art deco periode (H:64cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een paraplustaander gemaakt uit koper en gietijzer, art deco periode (H:64cm) |
Afmetingen | 18 x 31 x 64 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 430 |
Lot ID | 10566 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500