Een marmer tafellamp met lampenvoet in de vorm van een sokkel. (H:45cm)

Hamerprijs: € 110

Een marmer tafellamp met lampenvoet in de vorm van een sokkel.

20 x 20 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

341

10564

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas. (D:33 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote zonnespiegel, verguld en verzilverd gesculpteerd hout. (D: 65 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Fischel Austria, twee armstoelen en een twee-zit. (L:56 x W:125 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Suzanne RAMIE (1907-1974) 'Vaas' geglazuurde keramiek voor Madoura. (H:26 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, 'Paardenkop' een tafellamp. (H:67 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oswald VERMAERCKE (1926) 'Barkast' voor V-Form. (L:44 x W:130 x H:107 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gino VISTOSI (1925-1980) 'Luchter' glas en verchroomd metaal. (H:34 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Cini BOERI (1924-2020) 'Lunario' een salontafel metaal en glas. (L:110 x W:150 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800