Een collectie van 6 vazen en potten gemaakt uit geglazuurde faience door Capodimonte, Italië. (H:66cm)

Hamerprijs: € 380

Een collectie van 6 vazen en potten gemaakt uit geglazuurde faience door Capodimonte, Italië.

66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

177

10560

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henriot Quimper, een grote faience serveerschaal met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300