Een tafellamp gemaakt uit brons en versierd met zwanen in Empire stijl. (H:56cm)

Hamerprijs: € 100

Een tafellamp gemaakt uit brons en versierd met zwanen in Empire stijl. 20ste eeuw.

56 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

1057

10559

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. (H:73 x D:47 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. Circa 1930. (H:80 x D:68 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie tafellampen, brons onyx en opaline. (H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een lantaarn, messing en glas in Lodewijk XVI stijl. (H:68 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal. (H:82 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120