Een collectie van 2 speculaasplanken gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:56,5cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie van 2 speculaasplanken gemaakt uit gesculpteerd hout.

20,5 cm

56,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

916

10558

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500