Een 'Globe Terrestere' wereldbol gemerkt A. Benoit & Cie, Paris. Staande op een voet gemaakt uit gietijzer. (H:57cm)

Hamerprijs: € 550

Een 'Globe Terrestere' wereldbol gemerkt A. Benoit & Cie, Paris. Staande op een voet gemaakt uit gietijzer en versierd met een putto.

57 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

880

10557

Conditie: te restaureren.

Een

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300