Een 'Globe Terrestere' wereldbol gemerkt A. Benoit & Cie, Paris. Staande op een voet gemaakt uit gietijzer. (H:57cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een 'Globe Terrestere' wereldbol gemerkt A. Benoit & Cie, Paris. Staande op een voet gemaakt uit gietijzer. (H:57cm) |
Hoogte | 57 cm |
Diameter | 32 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 880 |
Lot ID | 10557 |
Conditie: te restaureren.
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300