Een bijzettafel gemaakt uit leder afgewerkt met nagels in art deco stijl. (H:58cm)

Hamerprijs: € 90

Een bijzettafel gemaakt uit leder afgewerkt met nagels in art deco stijl.

50 x 50 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

395

10554

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300