Een bijzettafel gemaakt uit leder afgewerkt met nagels in art deco stijl. (H:58cm)

Hamerprijs: € 90

Een bijzettafel gemaakt uit leder afgewerkt met nagels in art deco stijl.

50 x 50 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

395

10554

Een grote hallbank, Empire Stijl. Italië, circa 1920. (L:68 x W:235 x H:206 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas. (W:35 x H:106 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke tafel met twee lades. 19de eeuw. (L:74 x W:200 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een hoge bijzettafel, verguld brons, Art Nouveau stijl. (H:79 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Boerentafel', eik, 19de eeuw. (L:79 x W:192 x H:76 cm)

Een uitzonderlijk paar buffetkasten, rijk afgewerkt met houtsculpturen. Italië, circa 1900. (L:62 x W:204 x H:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

John MCGUIRE (1920-2013)(Attr.) 'Faux Bamboe' tafel met een glazen blad. (H:74 x D:90 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Oswald VERMAERCKE (1926) 'Barkast' voor V-Form. (L:44 x W:130 x H:107 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600