Een bijzettafel gemaakt uit leder afgewerkt met nagels in art deco stijl. (H:58cm)

Hamerprijs: € 90

Een bijzettafel gemaakt uit leder afgewerkt met nagels in art deco stijl.

50 x 50 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

395

10554

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200