Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)

Hamerprijs: € 550

Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen.

35 x 50 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

369

10553

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200