Verras me
Terug naar account
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)

Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 550

Omschrijving van het lot


Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen.

Product details
Titel

Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)

Afmetingen

35 x 50 x 58 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

369

Lot ID

10553

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)
Een paar mid-century bijzettafels gemaakt uit messing en glas in de stijl van Maison Jansen. (H:58cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

MID-CENTURY
Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

MID-CENTURY
een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100

MID-CENTURY
Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MID-CENTURY
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800