Een collectie van 5 'appelmoren', fluit- en/of waterketels, gemaakt uit koper. (H:34cm)

Hamerprijs: € 50

Een collectie van 5 'appelmoren', fluit- en/of waterketels, gemaakt uit koper.

22 x 33 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

925

10551

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500