Een Chinese 'hu' vaas gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van '100 herten' (H:47,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een Chinese 'hu' vaas gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van '100 herten'. 20ste eeuw.

47,5 cm

36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

38

10550

Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese
Een Chinese

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300