Een Chinese 'hu' vaas gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van '100 herten' (H:47,5cm)

Hamerprijs: € 260

Een Chinese 'hu' vaas gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van '100 herten'. 20ste eeuw.

47,5 cm

36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

38

10550

Een Chinese

Een Chinese theepot met decor van spelende kinderen en een optocht.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen met Chinoiserie decor, Europees porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, opengewerkte cloisonné email. Twee vazen en een sierbord.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300