Een paar tafellampen in de vorm van de drie gratiën gemaakt uit verguld brons in Hollywood Regencystijl (H:90cm)

Hamerprijs: € 380

Een paar tafellampen in de vorm van de drie gratiën gemaakt uit verguld brons in Hollywood Regencystijl door Deknudt. Worden verkocht zonder lampkap.

19 x 19 x 90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

295

10549

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mauro MANETTI (1946) 'Eend' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alessandro PIANON (1931-1964) 'Hanglamp' voor Vistosi.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Georges MATHIAS (XX-XXI) 'Tafellamp'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin STOLL (XX-XXI) en Karl DITTERT (1915) 'Bureaustoel' voor Giroflex.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Decoratieve Plafondlamp', Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 200 - 300