Een paar tafellampen in de vorm van de drie gratiën gemaakt uit verguld brons in Hollywood Regencystijl (H:90cm)

Hamerprijs: € 380

Een paar tafellampen in de vorm van de drie gratiën gemaakt uit verguld brons in Hollywood Regencystijl door Deknudt. Worden verkocht zonder lampkap.

19 x 19 x 90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

295

10549

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500