Een bronzen buste van een jongeman, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Peterman, Brussel. (H:40cm)

Hamerprijs: € 200

Een bronzen buste van een jongeman, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Peterman, Brussel.

40 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

492

10546

randschilfers aan de marmer.

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jef LAMBEAUX (1852-1908)(naar) 'Les Lutteurs' een paar beelden gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200