Een bronzen buste van een jongeman, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Peterman, Brussel. (H:40cm)

Hamerprijs: € 200

Een bronzen buste van een jongeman, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Peterman, Brussel.

40 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

492

10546

randschilfers aan de marmer.

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500