Een bronzen buste van een jongeman, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Peterman, Brussel. (H:40cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een bronzen buste van een jongeman, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Peterman, Brussel. (H:40cm) |
Hoogte | 40 cm |
Diameter | 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 492 |
Lot ID | 10546 |
randschilfers aan de marmer.