Een beeld van een Thaise Boeddha, gemaakt uit brons. (H:44cm)

Hamerprijs: € 320

Een beeld van een Boeddha, gemaakt uit brons. Waarschijnlijk gemaakt in Thailand.

38 x 19 x 44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

86

10544

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Chinese schaal met blauw-wit decor, Jiaqing merk en periode. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Sculptuur' brons

Schattingsprijs: € 500 - 700

Irénée DURIEZ (1950) 'Femme' gepatineerd brons op een travertin sokkel.

Een antieke Chinese Sang De Boeuf vaas, Qianlong merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500