Een beeld van een Thaise Boeddha, gemaakt uit brons. (H:44cm)

Hamerprijs: € 320

Een beeld van een Boeddha, gemaakt uit brons. Waarschijnlijk gemaakt in Thailand.

38 x 19 x 44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

86

10544

Een Chinese vaas en een dekselvaas, met decor van fauna en flora en hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer.  (L:40 x W:40 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie van 3 Chinese vazen met decor van pauwen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas 'Nanking' met decor van krijgers. Steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese scroll met afbeelding van een wijze man, geschilderd op zijde.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met blauw decor van krijgers en de keizer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600