Een paar kandelaars gemaakt uit verguld brons in Rococo stijl. (H:58cm)

Hamerprijs: € 260

Een paar kandelaars gemaakt uit verguld brons in Rococo stijl. 19de eeuw.

58 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

245

10543

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250