Een paar kandelaars gemaakt uit verguld brons in Rococo stijl. (H:58cm)

Hamerprijs: € 260

Een paar kandelaars gemaakt uit verguld brons in Rococo stijl. 19de eeuw.

58 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

245

10543

Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250