Een paar kandelaars gemaakt uit verguld brons in Rococo stijl. (H:58cm)

Hamerprijs: € 260

Een paar kandelaars gemaakt uit verguld brons in Rococo stijl. 19de eeuw.

58 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

245

10543

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Perzische Kulah Kjud helm. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een gepatineerd, gietijzer 'Spaarvarken', circa 1950.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti.

Schattingsprijs: € 300 - 500