Een antieke fossiel van een vis. (H:10cm)

Hamerprijs: € 240

Een antieke fossiel van een vis.

conditie: gerestaureerd.

41 x 5 x 10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

894

10542

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600