Een antieke fossiel van een vis. (H:10cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een antieke fossiel van een vis. (H:10cm) |
Afmetingen | 41 x 5 x 10 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 894 |
Lot ID | 10542 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 700
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300