Een collectie van 2 paar vazen met cloisonné email en versierd met floraal decor. (H:25,5cm)

Hamerprijs: € 60

Een collectie van 2 paar vazen met cloisonné email en versierd met floraal decor.

25,5 cm

11 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

13

10541

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese 'Meiping' vaas met blauw-wit decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, monochroom Flambé glazuur, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese hoedensteun met 'Scrolling Lotus', blauw-wit decor. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen.

Schattingsprijs: € 120 - 180