Een collectie van 2 paar vazen met cloisonné email en versierd met floraal decor. (H:25,5cm)
Hamerprijs: € 60
Titel | Een collectie van 2 paar vazen met cloisonné email en versierd met floraal decor. (H:25,5cm) |
Hoogte | 25,5 cm |
Diameter | 11 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 13 |
Lot ID | 10541 |
Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300