Een antieke jardinière gemaakt in art nouveau stijl uit verzilverd metaal (H:14cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een antieke jardinière gemaakt in art nouveau stijl uit verzilverd metaal (H:14cm) |
Afmetingen | 24 x 49 x 14 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 898 |
Lot ID | 10540 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340