Een antieke jardinière gemaakt in art nouveau stijl uit verzilverd metaal (H:14cm)

Hamerprijs: € 150

Een antieke jardinière gemaakt in art nouveau stijl uit verzilverd metaal, eerste helft 20ste eeuw.

24 x 49 x 14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

898

10540

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500