Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin met kinderen (H:58cm)

Hamerprijs: € 700

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin met kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: Haarlijn onderaan.

58 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

42

10538

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met blauw-wit decor, Jiaqing merk en periode. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van figurinen, Kangxi periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500