Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin met kinderen (H:58cm)

Hamerprijs: € 700

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin met kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: Haarlijn onderaan.

58 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

42

10538

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een lot Chinese steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese koffer met houtgesculpteerde 'Schatten van het Boeddhisme'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas, Nanking steengoed met blauw-wit decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 2 Chinese vazen met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 6 stuks Chinees Kanton porselein, met een theekan, 3 borden en een schaal. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)