Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin met kinderen (H:58cm)

Hamerprijs: € 700

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin met kinderen. 19de/20ste eeuw.

Conditie: Haarlijn onderaan.

58 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

42

10538

Een Chinees 'Twee Draken' sierbord, Guangxu Merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese gemberpot, Famille Verte met decor van bonsai, antiquiteiten en hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese sauskom, blauw-wit decor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Japanse vazen, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Meiping vaas, Famille Verte met decor van een feniks. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300