Een mid-century krantenrekje, messing en glas, in de stijl van Jacques Adnet. (H:57cm)

Hamerprijs: € 120

Een mid-century krantenrekje, messing en glas, in de stijl van Jacques Adnet.

33 x 23 x 57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

289

10536

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas ijsemmer'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote zonnespiegel, verguld en verzilverd gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een ijsemmer, verguld metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, twee tafellampen. Tutanchamon en een zwaan. Verguld metaal. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Spiegels, gehamerd koper. Amsterdamse school, Art Deco.

Schattingsprijs: € 120 - 180