Verras me
Terug naar account
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 650

Omschrijving van het lot


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. 19de/20ste eeuw.

Conditie: Bakfout in de hals.
Product details
Titel

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)

Hoogte

59 cm

Diameter

22 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

33

Lot ID

10535

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met decor van een rode foo hond. (H:59cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een antiek Chinees bord 'Duizend Vlinders'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose vaas omgebouwd tot tafellamp. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een paar vogels gemaakt uit cloisonné brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200