Een buste van een berber gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna (H:52cm)

Hamerprijs: € 600

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) Een buste van een dame gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna. Beeld achteraan gemerkt: 'Fr. Goldscheider Wien, Réproduction Reservée N° 419'

Conditie: Enkele grote enkele kleinere chips op de rand van het gewaad.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

20 x 37 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

477

10534

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300