Een buste van een berber gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna (H:52cm)

Hamerprijs: € 600

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) Een buste van een dame gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna. Beeld achteraan gemerkt: 'Fr. Goldscheider Wien, Réproduction Reservée N° 419'

Conditie: Enkele grote enkele kleinere chips op de rand van het gewaad.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

20 x 37 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

477

10534

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, Een collectie van 14 wijwatervaten, 4 bordjes en 3 belletjes

Schattingsprijs: € 80 - 120

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Vaas voor Amphora, rode lusterglazuur.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Villeroy and Boch, een paar borden en een cache-pot. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Jardinière' geglazuurde faience

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Brule Parfum met afbeelding van Chinese man, binnenin met lamp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250