Een buste van een berber gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna (H:52cm)

Hamerprijs: € 600

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) Een buste van een dame gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna. Beeld achteraan gemerkt: 'Fr. Goldscheider Wien, Réproduction Reservée N° 419'

Conditie: Enkele grote enkele kleinere chips op de rand van het gewaad.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

20 x 37 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

477

10534

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000