Een buste van een berber gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna (H:52cm)

Hamerprijs: € 600

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) Een buste van een dame gemaakt uit terracotta door Goldscheider, Vienna. Beeld achteraan gemerkt: 'Fr. Goldscheider Wien, Réproduction Reservée N° 419'

Conditie: Enkele grote enkele kleinere chips op de rand van het gewaad.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

20 x 37 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

477

10534

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Schattingsprijs: € 200 - 300