E. TELL (XIX-XX) en Friedrich GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Judith' een buste gemaakt uit terracotta voor Goldscheider. (H:40cm)

Hamerprijs: € 200

E. TELL (XIX-XX) en Friedrich GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Judith' een buste gemaakt uit terracotta voor Goldscheider.

Conditie: Kleine chip aan de broche.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

17 x 23 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

476

10533

E. TELL (XIX-XX) en Friedrich GOLDSCHEIDER (1845-1897)

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300