Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Hamerprijs: € 650

Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 19de eeuw.

Charles GAUTHIER (1831-1891)

20 x 20 x 41 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

482

10532

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)