Verras me
Terug naar account
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 650

Omschrijving van het lot


Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 19de eeuw.

Product details
Artiesten

Charles GAUTHIER (1831-1891)

Titel

Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Afmetingen

20 x 20 x 41 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

482

Lot ID

10532

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120