Verras me
Terug naar account
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 650

Omschrijving van het lot


Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 19de eeuw.

Product details
Artiesten

Charles GAUTHIER (1831-1891)

Titel

Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Afmetingen

20 x 20 x 41 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

482

Lot ID

10532

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)
Charles GAUTHIER (1831-1891) 'Drie Gratiën' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. (H:41cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000