Een vintage metalen wegenkaart gemaakt door Michelin, kaart van de BeNeLux 1968-1969. (H:79cm)

Hamerprijs: € 120

Een vintage metalen wegenkaart gemaakt door Michelin, kaart van de BeNeLux 1968-1969.

58 cm

79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

300

10524

Mauro MANETTI (1946) 'Drie ijsemmers' Appel, Ananas en Eikel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Giancarlo PIRETTI (1940) 'DSC 106' 6 stoelen voor Castelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sestrel Glasgow, een antiek kompas in een houten kist.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een mid-century bijzettafel, verguld metaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee tafellampen. Tutanchamon en een zwaan. Verguld metaal. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300