Een vintage metalen wegenkaart gemaakt door Michelin, kaart van de BeNeLux 1968-1969. (H:79cm)

Hamerprijs: € 120

Een vintage metalen wegenkaart gemaakt door Michelin, kaart van de BeNeLux 1968-1969.

58 cm

79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

300

10524

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.