Een wandtapijt 'De Jacht' ingekaderd in een houten frame (H:98cm)

Hamerprijs: € 50

Een wandtapijt 'De Jacht' ingekaderd in een houten frame. 20ste eeuw.

68 cm

98 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

927

10521

Een wandtapijt

TAPIJTEN
Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN
Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN
Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

TAPIJTEN
Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300