Een wandtapijt 'De Jacht' ingekaderd in een houten frame (H:98cm)

Hamerprijs: € 50

Een wandtapijt 'De Jacht' ingekaderd in een houten frame. 20ste eeuw.

68 cm

98 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

927

10521

Een wandtapijt

TAPIJTEN
Een uitzonderlijk tapijt, 'Aubusson', Frankrijk.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

TAPIJTEN
Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

TAPIJTEN
Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN

TAPIJTEN
Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN
Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500