Een grote Chinese cache pot met blauw-wit bloemendecor (H:40cm)

Hamerprijs: € 2.600

Een grote Chinese cache pot met blauw-wit bloemendecor. 20ste eeuw.

40 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

59

10520

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora. (W:18,5 x H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt . (H:5 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve houtsculptuur van een tempel, Sri Lanka. (W:114 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Acht Chinese en Japanse sierborden, Famille Rose en Imari. 19de en 20ste eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw. (H:36 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw. (H:8,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Thaise figuur van staande Boeddha, gepatineerd brons. (W:16 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese stoelen, gepatineerd hout met decor van Foo leeuwen en bloemen. 19de/20ste eeuw. (L:46 x W:56 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340