Een grote Chinese cache pot met blauw-wit bloemendecor (H:40cm)

Hamerprijs: € 2.600

Een grote Chinese cache pot met blauw-wit bloemendecor. 20ste eeuw.

40 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

59

10520

Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar Chinese 'Nanking' vazen gemaakt uit steengoed.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 3 Chinese Famille Rose schalen met floraal decor, periode Qianlong.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese dekselvaas 'Famille Noir', afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke armbad gemaakt uit rode koraal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300