Georges Marie Valentin BAREAU (1866-1931) 'Vox Pacis' een beeld gemaakt uit Régule kunstbrons. (H:75cm)

Hamerprijs: € 300

Georges Marie Valentin BAREAU (1866-1931) 'Vox Pacis' een beeld gemaakt uit Régule kunstbrons.

Georges Marie Valentin BAREAU (1866-1931)

25 x 35 x 75 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

509

10519

Alexandre KELETY (1874-1940) 'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Georges OMERTH (act.1895-1925) 'Schoolmeisje' een chryselephantine beeld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willi SOUKOP (1907-1995) 'Zonder Titel' 1993, 238/250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre CHENET (XX-XXI) 'ijsbeer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500