Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren. (H:125cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren.

125 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

839

10518

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.