Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren. (H:125cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren.

125 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

839

10518

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50