Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren. (H:125cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren.

125 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

839

10518

Een koorkap en twee Romeinse Kazuifels, borduurwerken met een IHS logo.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Ciborie, zilver en verzilverd metaal. Waarschijnlijk België. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier kaders met een Agnus Dei waszegel. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans, verguld messing afgewerkt met blauwe email.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een ciborie, verzilverd metaal en verguld zilver. Waarschijnlijk Belgie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Michiel CABBAEY (c.1660-1722) Een antiek Santje, 'Sint Anna', op Perkament. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 3 globes, Vieux Bruxelles en een kruisbeeld.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie multi theca met relikwieën. Heiligen Anna, Joachim, Philomena, Leonis and others.

Schattingsprijs: € 240 - 340