Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren. (H:125cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote kandelaar gemaakt uit brons en versierd met figuren.

125 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

839

10518

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een troon, gesculpteerde eik in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340