Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw. (53 x 65 cm)
Lot 712

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw.

53 cm

65 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

712

10517

Onleesbaar gesigneerd, een schilderij

Kate GRAY (act.1848-1892) 'Portret van een meisje' olie op paneel. (W:37,5 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lode SEBREGTS (1906-2002) 'Sneeuw op de grote markt, Antwerpen' olie op paneel. (W:32 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vincent DE VOS (1829-1875) 'La Chasse d'une Souris' olie op paneel. (W:25 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een attractief schilderij 'Zonsondergang in het bos' olie op paneel. 1916. (W:20 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bernardus Cornelis NOLTEE (1903-1967) 'Straatzicht' olie op doek. (W:50 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Harry BUYCK (1928-2017) 'Vier tekeningen' houtskool & potlood op papier. (W:35 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tony ALBRECHT (1925) 'Expressionistisch landschap met schapen' olie op doek. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques DOUVEN (1908-2002) 'Zicht Te Halen' olie op doek. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300