Titel | Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw. (53 x 65 cm) |
Breedte/diepte | 53 cm |
Hoogte | 65 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 712 |
Lot ID | 10517 |
Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800