Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw. (53 x 65 cm)
Lot 712

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw.

53 cm

65 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

712

10517

Onleesbaar gesigneerd, een schilderij

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250