Titel | Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw. (53 x 65 cm) |
Breedte/diepte | 53 cm |
Hoogte | 65 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 712 |
Lot ID | 10517 |