Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw. (53 x 65 cm)
Lot 712

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Onleesbaar gesigneerd, een schilderij 'De Doop' olie op doek. 19de eeuw.

53 cm

65 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

712

10517

Onleesbaar gesigneerd, een schilderij

Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200