Een groot en decoratief bord gemaakt uit gietijzer.

Hamerprijs: € 150

Een groot en decoratief bord 'De oogst' gemaakt uit gietijzer. Versierd met putti en mythologische figuren.

51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

943

10516

Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Parker Dufold balpen en vulpen model 'Red Jasper' met 18 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Keith HARING (1958-1990) 'Andy Warhol's Interview', April 1987.

Een antieke houtsculptuur gebruikt tijdens de twee wereldoorlog.

Schattingsprijs: € 300 - 500