Verras me
Terug naar account
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)

Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 150

Omschrijving van het lot


Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek.

Product details
Artiesten

Frans PEREBOOM (1897-1969)

Titel

Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)

Breedte/diepte

125 cm

Hoogte

102 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

649

Lot ID

10514

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)
Frans PEREBOOM (1897-1969) 'Lente in 't Vlaamsche Land', een schilderij olie op doek. (125 x 102 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


SCHILDERIJEN
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

SCHILDERIJEN
Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

SCHILDERIJEN
CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975. 

Schattingsprijs: € 100 - 200

SCHILDERIJEN
Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

SCHILDERIJEN
Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

SCHILDERIJEN
Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 100 - 200

SCHILDERIJEN
James DESVARREUX-LARPENTEUR (1847-1937) 'Schapen in een stal' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600