Achille SENGIER (1886-1964) 'Marine' een schilderij, olie op doek. (80 x 65 cm)
Lot 620

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Achille SENGIER (1886-1964) 'Marine' een schilderij, olie op doek.

Achille SENGIER (1886-1964)

80 cm

65 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

620

10513

Achille SENGIER (1886-1964)

Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300