Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer en gemonteerd met brons. (H:49cm)

Hamerprijs: € 360

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer en gemonteerd met brons. Met kwikslinger. Tweede helft 19de eeuw.

14,5 x 36,5 x 49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

209

10510

Een Schouwklok 'De Geograaf'' verguld brons. Empire. Picnot Père à Paris. (D:13 x W:31 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Moeder en kind met de oogst' een schouwklok, gepatineerd kunstbrons. (D:27 x W:40 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. (D:28 x W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rado Integral, een herenpolshorloge. Originele doos. (W:3,1 x H:4,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Longines 'Le Grande Classique De Longines' verguld metaal. (W:3,3 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Vieux Bruxelles, een schouwklok met handgeschilderd bloemendecor. 19de eeuw. (D:13 x W:26 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke hangklok 'Bakkersklok', kobalt blauw gemonteerd met brons. 19de eeuw. (W:26 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwgarnituur 'Bragi met een harp' gepatineerd brons op marmer. 19de eeuw. (D:14 x W:44 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500