Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer en gemonteerd met brons. (H:49cm)

Hamerprijs: € 360

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer en gemonteerd met brons. Met kwikslinger. Tweede helft 19de eeuw.

14,5 x 36,5 x 49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

209

10510

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600