Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer en gemonteerd met brons. (H:49cm)

Hamerprijs: € 360

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer en gemonteerd met brons. Met kwikslinger. Tweede helft 19de eeuw.

14,5 x 36,5 x 49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

209

10510

Schattingsprijs: € 150 - 250

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000