Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit bloemendecor.

Hamerprijs: € 450

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit bloemendecor. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauratie.

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

60

10509

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300