Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit bloemendecor.

Hamerprijs: € 450

Een grote Chinese schaal gemaakt uit porselein met blauw-wit bloemendecor. 19de/20ste eeuw.

conditie: restauratie.

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

60

10509

Twee Chinese Celadon vazen, decor met bloemen. (H:58,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vierkante Chinese Famille Roze vazen. (L:15 x W:15 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Japanse Satsuma dekselvaas met decor van krijgers. (L:29 x W:36 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900. (W:11,5 x H:11 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een 'Staande Tara' figuur gemonteerd op een houten basis. (W:14 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas, blauw-wit decor met twee draken, 19de eeuw. (H:57,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Oosterse Boeddha, gepatineerd brons. (L:27 x W:35 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een klein Stele, terracotta met afbeelding van Atthavisati (Boeddha), Paganisme, 12de eeuw.  (W:7 x H:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600