Een Chinese schaal gemaakt uit porselein in de vorm van een blad.

Hamerprijs: € 80

Een Chinese schaal gemaakt uit porselein in de vorm van een blad. 19de/20ste eeuw.

Lengte

18,2 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

22

10508

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500