Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)

Hamerprijs: € 140

Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. 19de/20ste eeuw.

13,5 cm

14,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

16

10507

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300