Verras me
Terug naar account
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)

Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 140

Omschrijving van het lot


Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. 19de/20ste eeuw.
Product details
Titel

Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)

Hoogte

13,5 cm

Diameter

14,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

16

Lot ID

10507

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. (H:13,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350