Verras me
Terug naar account
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)

Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 180

Omschrijving van het lot


Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels. 19de/20ste eeuw.
Product details
Titel

Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)

Hoogte

11 cm

Diameter

15,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

15

Lot ID

10506

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)
Een Chinees potje met deksel gemaakt uit porselein en versierd met bloemen en vogels (H:11cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300