Verras me
Terug naar account
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)

Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 140

Omschrijving van het lot


Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap. 19de/20ste eeuw.
Product details
Titel

Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)

Afmetingen

15,7 x 13 x 7 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

21

Lot ID

10505

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)
Een Chinese sauskom met deksel gemaakt uit porselein met blauw-wit decor van een landschap (H:7cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000