Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. 19de/20ste eeuw.

7,2 cm

16,7 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

44

10504

Een Chinese koffer met houtgesculpteerde 'Schatten van het Boeddhisme'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 6 stuks Chinees Kanton porselein, met een theekan, 3 borden en een schaal. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek vergrootglas versierd met vleermuizen en half-edelstenen, vermeil zilver.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas versierd met hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 10 Chinese borden met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.