Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. 19de/20ste eeuw.

7,2 cm

16,7 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

44

10504

Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers. (H:89 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese koraalsculptuur van Shoulao. 23g. (H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250