Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm) |
Hoogte | 7,2 cm |
Diameter | 16,7 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 44 |
Lot ID | 10504 |
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250