Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. 19de/20ste eeuw.

7,2 cm

16,7 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

44

10504

Een Chinese Celadon vaas met feniks decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese Famille Rose vazen, Wijze dames en heren. 19de/20Ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600