Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. 19de/20ste eeuw.

7,2 cm

16,7 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

44

10504

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Japanse vazen, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese sauskom, blauw-wit decor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese gemberpot, Famille Verte met decor van bonsai, antiquiteiten en hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300