Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. 19de/20ste eeuw.

7,2 cm

16,7 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

44

10504

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke Chinese Sang De Boeuf vaas, Qianlong merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal met blauw-wit decor, Jiaqing merk en periode. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200