Een collectie van grote en kleine kronen voor beelden van heiligen, bijgevoegd een staf.

Hamerprijs: € 650

EEen collectie van grote en kleine kronen voor beelden van heiligen, bijgevoegd een staf. Voornamelijk gemaakt uit messing en versierd met glas.

Lengte

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

805

10500

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.