Verras me
Terug naar account
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)

Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 1.100

Omschrijving van het lot


Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. Periode 1900.
 

Product details
Titel

Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)

Breedte/diepte

27 cm

Hoogte

49 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

769

Lot ID

10499

Conditie rapport


Licht verlies van verf op sommige plaatsen. Enkele plaatsen met 'wrijfmerken' waar de kaders tegen elkaar lagen in de dozen. Algemeen in goede staat.

Referenties


Detailfoto's


Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)
Een grote 14-delige kruisweg handgeschilderd op koper en gemonteerd in neogotische kaders. (H:49cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200