Een collectie van 3 houtsculpturen van 'Madonna met kind' (H:32cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een collectie van 3 houtsculpturen van 'Madonna met kind' (H:32cm) |
Hoogte | 32 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 847 |
Lot ID | 10498 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800