Een collectie van 3 houtsculpturen van 'Madonna met kind' (H:32cm)

Hamerprijs: € 150

Een collectie van 3 houtsculpturen van 'Madonna met kind', 18de en 20ste eeuw.

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

847

10498

Een collectie van 3 houtsculpturen van

Een altaarkruis met twee bijpassende kandelaars. Verguld messing. Neogotiek. (L:20 x W:29 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Koorkap, Twee Dalmatieken, Twee Romeinse Kazuifels en een stola. Borduurwerken met IHS logo.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw. (L:22 x W:27 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Richard AURILI (1834-c.1914) 'Buste van Jezus Christus', gepatineerde terracotta op marmer. (L:26 x W:23 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier kaders met een Agnus Dei waszegel. Circa 1900. (W:21 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Ciborie, relikwiehouder en drie kelken, antiek tin. 18de/19de eeuw. (H:32 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Oost-Europese icoon, Moeder Gods met kind, Thetokos. (W:31 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Koorkap, Romeinse Kazuifel en Stola, Borduurwerken van de Pelikaan met kuikens en IHS.

Schattingsprijs: € 150 - 250