Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles (H:24cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles (H:24cm) |
Afmetingen | 7 x 9,5 x 24 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 806 |
Lot ID | 10497 |
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500