Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles (H:24cm)

Hamerprijs: € 80

Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles, de eerste helft van de 20ste eeuw.

7 x 9,5 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

806

10497

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een antieke houtsculptuur van Heilige Rochus en zijn hond. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke icoon, afbeelding van Madonna met kind en zilver. Waarschinlijk Sint-Petersbrug, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200