Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles (H:24cm)

Hamerprijs: € 80

Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles, de eerste helft van de 20ste eeuw.

7 x 9,5 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

806

10497

Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 700 - 900

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800