Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles (H:24cm)

Hamerprijs: € 80

Een Corpus Christi en kruisbeeld in een fles, de eerste helft van de 20ste eeuw.

7 x 9,5 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

806

10497

Een schrijn, messing met een grote kroon, afgewerkt met rode stof. (W:33 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw. (W:25,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vier wierookbranders, bijgevoegd een wierookscheepje. Brons en messing. (H:32 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaamse School, 'Heilige Augustinus met staf en putto', olie op doek. 18de eeuw. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een stralenmonstrans, verguld messing, cloisonné email en cabochons. Vroeg 20ste eeuw. (W:27 x H:55,5 cm)

Twee Romeinse Kazuifels, Stola, maniple en kelkvelums, geborduurde afbeeldingen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Italiaanse school 'De Drie Koningen' & 'Presentatie van Christus in de tempel' olie op doek, 18de eeuw. (W:34,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke kelk, lepel en pateen, vermeil en verguld messing. 17de/18de eeuw. (H:20,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800