Een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt Biais Frères & Fils, Paris (H:36cm)

Hamerprijs: € 1.000

een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt 'Biais Frères & Fils, Paris.' totaalgewicht: 1394g.

36 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

781

10496

Drie vaandels met geborduurde afbeeldingen van Jezus Christus, De Maagd Maria. (W:55 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een koorkap en twee Romeinse Kazuifels, borduurwerken met een IHS logo.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Michiel CABBAEY (c.1660-1722) Een antiek Santje, 'Sint Anna', op Perkament. 17de/18de eeuw. (W:16 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek tabernakel, brons en messing met een afbeelding van Jezus Christus Circa 1900. (L:49 x W:65 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Richard AURILI (1834-c.1914) 'Buste van Jezus Christus', gepatineerde terracotta op marmer. (L:26 x W:23 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een koorkap, schoudervelum en Romeinse Kazuifel, borduurwerk met afbeeldingen van brood en vissen, Heilige Geest.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verzegelde Multi Theca met 12 relikwieën, B.M.V. Heilige Johannes De Doper, Colette, Franciscus and others. (W:4,9 x H:5,5

Schattingsprijs: € 200 - 300

Acht verzegelde theca met relikwieën voor Vincenti à Paulo, Donatiani, Anthoni Patavini.

Schattingsprijs: € 300 - 500