Een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt Biais Frères & Fils, Paris (H:36cm)

Hamerprijs: € 1.000

een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt 'Biais Frères & Fils, Paris.' totaalgewicht: 1394g.

36 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

781

10496

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250