Een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt Biais Frères & Fils, Paris (H:36cm)
Hamerprijs: € 1.000
Titel | Een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt Biais Frères & Fils, Paris (H:36cm) |
Hoogte | 36 cm |
Diameter | 17 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.250 |
Lot nummer | 781 |
Lot ID | 10496 |
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600