Een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt Biais Frères & Fils, Paris (H:36cm)

Hamerprijs: € 1.000

een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt 'Biais Frères & Fils, Paris.' totaalgewicht: 1394g.

36 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

781

10496

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000