Een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt Biais Frères & Fils, Paris (H:36cm)

Hamerprijs: € 1.000

een collectie van 2 ciborie, gemaakt uit zilver. Waarvan 1 gemerkt 'Biais Frères & Fils, Paris.' totaalgewicht: 1394g.

36 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

781

10496

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 600 - 800