Een collectie van 3 ciborie, een kelk en 4 hostieschalen (H:32cm)

Hamerprijs: € 400

Een collectie van 3 ciborie, een kelk en 4 hostieschalen gemaakt uit verzilverd en verguld metaal.

32 cm

14,8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

784

10495

Een paar grote kerkkandelaars, verzilverd metaal. (H:135 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier verzegelde theca's met relikwieën, Martelaren van Gorcum, Sanctorum Innocentium en 11000 Maagden.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vandenhoute Anderlecht, Drie kerkkandelaars met 7 lichtpunten, brons, Art Deco. (L:19 x W:94 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips. (L:27 x W:35 x H:83,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een collectie van 'Kronen en Tiara's' voor heiligenbeelden. 9 stuks (H:19 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch. (H:23 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Corpus Christi, Heilige familie met engel en 'Aanbidding van Maria'. Polychrome gips. (L:25 x W:44 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een messing relikwiehouder met verzegelde theca en relikwieën van het Heilig Kruis.

Schattingsprijs: € 240 - 340