Een collectie van 3 ciborie, een kelk en 4 hostieschalen (H:32cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een collectie van 3 ciborie, een kelk en 4 hostieschalen (H:32cm) |
Hoogte | 32 cm |
Diameter | 14,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 784 |
Lot ID | 10495 |
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500