Een collectie van 16 gekleurde stuks porseleinen en biscuit beelden van heilige figuren. (H:44cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 15 gekleurde stuks porseleinen en biscuit beelden van heilige figuren.

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

803

10492

Vijftien wandlichten, messing in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote kerkluchter in achthoekige vorm, brons in Neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke triptiek met een Golgotha, geglazuurde faience. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote 'Torenmonstrans' verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500