Een collectie van 16 gekleurde stuks porseleinen en biscuit beelden van heilige figuren. (H:44cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 15 gekleurde stuks porseleinen en biscuit beelden van heilige figuren.

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

803

10492

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.