Een collectie van 16 gekleurde stuks porseleinen en biscuit beelden van heilige figuren. (H:44cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 15 gekleurde stuks porseleinen en biscuit beelden van heilige figuren.

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

803

10492

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000