Een Missale Romanum afgewerkt met verzilverde plaquettes van Madonna en Christus. "Edito Juxta Tipicam Vaticanam"

Hamerprijs: € 360

10 x 25,5 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

828

10491

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 1.000