Een Missale Romanum afgewerkt met verzilverde plaquettes van Madonna en Christus. "Edito Juxta Tipicam Vaticanam"
Hamerprijs: € 360
Titel | Een Missale Romanum afgewerkt met verzilverde plaquettes van Madonna en Christus. "Edito Juxta Tipicam Vaticanam" |
Afmetingen | 10 x 25,5 x 34 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 828 |
Lot ID | 10491 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340