Een staander voor een Missale Romanum gemaakt uit verguld brons in Neogotische stijl en afgewerkt met rode stof. (H:35cm)

Hamerprijs: € 550

Een staander voor een Missale Romanum gemaakt uit verguld brons in Neogotische stijl en afgewerkt met rode stof.

32 x 45 x 35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

827

10490

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120