Een staander voor een Missale Romanum gemaakt uit verguld brons in Neogotische stijl en afgewerkt met rode stof. (H:35cm)

Hamerprijs: € 550

Een staander voor een Missale Romanum gemaakt uit verguld brons in Neogotische stijl en afgewerkt met rode stof.

32 x 45 x 35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

827

10490

Een stralenmonstrans, verguld messing, cloisonné email en cabochons. Vroeg 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine.

Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Bourdon, Gent, een verguld zilveren kelk. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met relikwieën: Apostel Andreas, Joannis Berchmans, Theresia à Jesu Infante.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250