Een staander voor een Missale Romanum gemaakt uit verguld brons in Neogotische stijl en afgewerkt met rode stof. (H:35cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een staander voor een Missale Romanum gemaakt uit verguld brons in Neogotische stijl en afgewerkt met rode stof. (H:35cm) |
Afmetingen | 32 x 45 x 35 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 827 |
Lot ID | 10490 |
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke icoon 'De Hemelvaart van Profeet Elijah', Faux email, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een vaandel 'Kroning van de Maagd Maria' door Engelen. Goud en zilver borduurwerken. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500
Schattingsprijs: € 800 - 1.200