Een grote collectie van 11 kruisbeelden gemaakt uit brons, koper en metaal. (H:65cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een grote collectie van 11 kruisbeelden gemaakt uit brons, koper en metaal. (H:65cm) |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 65 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 812 |
Lot ID | 10489 |
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500