Een collectie van 5 kandelaars gemaakt uit koper en brons in neogotische stijl. (H:32cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een collectie van 5 kandelaars gemaakt uit koper en brons in neogotische stijl. (H:32cm) |
Hoogte | 32 cm |
Diameter | 13,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 799 |
Lot ID | 10488 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340