Een collectie van 5 kandelaars gemaakt uit koper en brons in neogotische stijl. (H:32cm)

Hamerprijs: € 150

Een collectie van 5 kandelaars gemaakt uit koper en brons in neogotische stijl.

32 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

799

10488

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300